OBČANÉ SE ROZHODLI VYDAT SVŮJ VLASTNÍ ČASOPIS!

Po zajímavém týdnu vám představujeme Speciál Neratovice!

Od myšlenky vydat samizdat s hodnotným obsahem po jeho expedici z tiskárny uběhl přesně týden!
Ke stažení na bit.ly/specialneratovice Vaše jakákoli zpětná vazba vítána (sdílení či komentáře na facebooku Speciál Neratovice, e-mail: nazory@specialneratovice.cz)

Je nám trochu líto, že se na všechny nedostalo. Finanční prostředky stačily na vytištění 4000 ks. Dáváme tedy k dispozici digitální podobu výtisku bit.ly/specialneratovice

Na vyžádání (nazory@specialneratovice.cz) případně zašleme soubor vhodný pro rozeslání e-mailem.

Všem podporovatelům děkuji za finanční příspěvky, přístup, nadšení, ochotu, a především důvěru. Zvláštní poděkování patří Vám, autorům textů a fotografií. Všechny dodané texty byly tak dobré, že jsme nemohli ani jeden vynechat. Původně jsme očekávali vydání o rozsahu 8 stran. Pak to narůstalo na 12, následně 16 a ve finále tu máme 24stránkové vydání. Velký dík grafičce Šárce, neměla to s námi jednoduché. Zlom a následné úpravy probíhaly bez přestávky od rána do 23 hodin a pokračovaly druhý den od 6 do 10 hodin. Smekám klobouk a děkuji za trpělivost. Velký dík patří korektorkám. Četlo a opravovalo se nezávisle na třech místech. A další zvláštní poděkování kamarádům redaktorům.

Díky i nohám těch, kteří se šli prostě „jen tak projít“, aby čtyřem tisícům domácností přinesly do schránek víkendové čtení.

Doufejme, že se takovéto – pro Neratovice NETYPICKÉ – dílko bude líbit.

Pokud celá akce pomůže ke zlepšení v časopise popisovaných záležitostí, budu spokojen i já.

Pavel N.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments