Doslovný přepis veřejné prezentace projektu městská poliklinika, která proběhla v kinosále kulturního domu v Neratovicích 1.6.2020 cca od 17:10 do 20:50 (délka 3:40 hod.)

Videozáznam, který byl na této prezentaci pořízen, byl zveřejněn na serveru Youtube ve značně zkrácené a sestříhané verzi. Zde můžete najít přepis celé prezentace, případně pouze částí, které byly ze záznamu odstraněny. Žlutě podbarvené pasáže v městem zveřejněném záznamu chybí.

V PDF naleznete také odkaz na videozáznam

Celá verze

Přepis ve videu chybějících pasáží

5 4 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
prezentace projektu polikliniky

Tak jsem dočetla celý záznam; jak je vidět, město opět vybralo jen určité pasáže ke zveřejnění. Kde mohou, švindlují. Jsou nenapravitelní. Je tam spousta nepravd, např. o desinfekci slunečním zářením, to je absolutní nesmysl. Sklo funguje jako jakýsi UV filtr a před UV zářením spíše chrání. Další nepravdy se týkají kácení stromů. Ve skutečnosti je podle studie Ing. Tlusté určeno je kácení 62 stromů, podle autora inventarizace Bc. Breuera dokonce 63 stromů. Škoda, že jsem tam nebyla, ale asi by mě ranila mrtvice. Zcela byl opomenut vliv epidemie koronaviru v souvislosti se společnými čekárnami. Kvůli dalším velmi pravděpodobným epidemiím by měly být čekárny oddělené, zcela chybí izolace. Pan Rujbr nachystal léčku na doktory v podobě individuálních schůzek a oni mu na to skočili. Měli trvat na společném setkání nad projektem. Obávám se, že co nejdřív bude zahájeno územko společně se stavebním povolením a pak už bude pozdě na nějaké debaty.

Martin Růžička
Martin Růžička
1 rok před

Komentoval jsem na YT i na nerátkách … je to jen další příklad „práce města“ – stejný scénář už třetí volební období 🙁 – něco vyhlásíme, uděláme vizualizaci a pak to vše předěláme k horšímu a kašleme na připomínky
– – –
jak je velký výtah? nějak jsem to nevyčetl
no snad si to lidé do voleb zapamatují a pošlou lidi z koalice do propadliště dějin